25€ Kinkekaart

0 Ülevaadet
25.00
Mida kinkida lapsele? Mida kinkida noorele perele? Iga laps ja ema on õnnelik, kui saab kingiks Bebee kinkekaardi. Miks? Sest siis saab kingisaaja ise endale oma unistuste kingituse välja valida.Bebee.ee poes müüme ainult Eesti disaini ning siit on lihtne leida midagi igale lapsele vanuses 0-14. Poes on müügil nii riideid, mänguasju kui ka lastetoa sisustuselemente mille abil saab laps end väljendada ning teha oma valikuid.

Kinkekaart täis Eesti disaini

Bebee.ee kinkekaarte on saadaval neljas vääringus: 10€, 25€, 50€ ja 100€ ja need kõik näevad väga vahvad välja. Kinkekaardi toimetame sinuni e-maili teel. Kui soovid kinkekaarti paberkujul, siis kirjuta peale tellimuse esitamist info@bebee.ee, mis aadressile sa seda saada soovid ja me saadame kaardi sulle postiga koju kätte (tasuta). Posti teel saadetavale kinkekaardile saab ka joonistada või käsitsi personaalse õnnitluse peale kirjutada.

Virtuaalne kinkekaart

Kui kingisaaja asub teises linnas või hoopiski teisel pool maakera, siis saab meie kinkekaardi talle saata virtuaalsel kujul! See tähendab, et üliarmas ja Eestimaine kingitus jõuab üle maailma kohale vaid sekunditega.* Kinkekaardi saadame välja hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval. Kui oled ostuga hiljapeale jäänud, siis võta meiega ühendust ja me hoolitseme selle eest, et saaksid kinkekaardi kätte välgukiirusel* Teistes vääringutes kinkekaardid on leitavad käesoleva lehekülje all

Sulle võib meeldida ka…

Vaata
side-img
10.00

10€ Kinkekaart

Vaata
side-img
100.00

100€ Kinkekaart

Vaata
side-img
50.00

50€ Kinkekaart