OSTUINFO JA LASTERIIETE SUURUSTE TABEL

Sellelt lehelt leiad laste- ja beebiriiete suurustabeli, ostuinfo ja korduma kippuvad küsimused.

Nordic Bebee on veebipood kus on müügil hoolikalt valitud laste- ja beebiriiete brändid Eestist ja Euroopast. Lisaks mänguasjad, lastetoa sisustus ja palju muud. Siit leiad muretult nii katsikukingituse beebile kui ka näiteks lapse sünnipäevakingituse.

Kingileidja

Mida osta katsikukingiks või lapse sünnipäevaks? Kliki siia ja lase meie kingileidjal end aidata

TRANSPORT

Postitame paki teie poolt märgitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest

Unikaalne lastedisain

Nordic Bebees on Eesti ja Skandinaavia parimate lasterõivadisainerite kaup ühes kohas müügil

RAHA TAGASI GARANTII

Mittesobivusel saad kauba 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada

BEEBIDE JA LASTERIIETE SUURUSTABEL

Laste ja beebide riiete suurustabel aitab leida õige suuruse lapse pikkuse ja/või vanuse järgi.

Kui sulle ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, siis saad selle ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul

Meie poes müügil olevad beebiriided ja lasteriided on jagatud sellisel põhimõttel:

‘Beebid’ kategoorias on riided 1-12 kuu vanusetele ehk päris pisikestele beebidele. Saad valida eraldi vaatamiseks beebiriided tüdrukutele ja beebiriided poistele.

‘Lapsed’ kategoorias on riided 1-14 aastastele lastele. Saad valida eraldi vaatamiseks lasteriided tüdrukutele ja poistele.

‘Lastetuba ja mänguasjad’ kategooriast leiad vahvat kaupa nii väiksematele kui suurematele lastele. Kui otsid lapsele kingitust aga ei tea tema pikkust, siis leiad kingituse kõige lihtsamini just sellest kategooriast, kuna sealsel kaubal polegi suuruseid ja saad valikul lähtuda sellest, mis on sinu arvates kõige armsam!

Ostu- ja tarnetingimused

Järgnevad punktid aitavad Sul saada ülevevaadet meie E-poe ostu- ja tarnetingimustest.

Käesolevaid müügitingimusi reguleerib BEBEE SHOP OÜ, registrikood 12816089, Kivimurru 36-10, Tallinn.

 

HINNAD

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba eest saab tasuda ning makseid võetakse vastu ainult eurodes (€).

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis (SMARTPOST või OMNIVA). Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

TELLIMUSE EEST TASUMINE

Veebikeskkonnas sooritatud ostude eest tasutakse 100% ettemaksuna!

Tellimuste eest saab tasuda  Eesti pangalinkidega– Swedbank, SEB, Nordea, Danske, Krediidipank, LHV Pank ja krediitkaardiga.

Tasumine toimub väljaspool E-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas.

Kui te ei oma valikus olevat panka siis palun vormistage tellimus ning valige makseviisiks ülekandega maksmine või Paypaliga maksmine.

 

KOHALETOIMETAMINE

Postitame paki teie poolt märgitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. PS! Hooaja allahindluste ja erinevate sooduskampaaniate ajal võib tellimuste postitamine võtta rohkem aega!

Toodete kohaletoimetamiseks kasutame Omniva ja Itella SmartPOST pakiautomaadi teenusteid.

Kui soovid kasutada transporti väljaspool e-poes pakutavaid teenusepakkujaid, siis palun võta meiega ühendust info@bebee.ee

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine tavaliselt 7-14 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul!

 

POSTITEENUS

Omniva pakiautomaat (3,00 EUR) – Tellimus jõuab valitud pakiautomaati tavaliselt 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.

Smartpost pakiautomaat (3,00 EUR) – Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.

Postitame paki teie poolt märgitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest.
PS! Hooaja allahindluste ja erinevate sooduskampaaniate ajal võib tellimuste postitamine võtta rohkem aega!

TOODETE TAGASTAMINE

Anname endast parima, et täita iga tellimus nii kiiresti ja hästi kui võimalik!

Sul on õigus tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul, esitades meile kirjalik  tagastusavaldus info@bebee.ee.

• Taganemistähtaeg hakkab kehtima päevast, mil oled saanud toote enda valdusesse.

• Tagastama  saadetise meile hiljemalt 14 päeva jooksul arvates tagastusavalduse esitamisest.

• Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid.

• Toote tagastamisel kanname Sinu pangakontole toote eest makstud summa 14 päeva jooksul peale toote kättesaamist.

 •  -Postikulu ei ole hüvitatav!

• Taganemisõiguse kasutamisel kannad kõik toote tagastamisega seotud otsesed kulud Sina ise, välja arvatud juhul, kui tagastatav toode ei vasta tellitule.

• Toote ümbervahetamise või toote nõuetele mittevastavuse või puuduste, pretensioonide osas palume täita allolev vorm ning saata see meile info@bebee.ee (vaata allolevat vormi). Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel, seadusest tulenevalt hiljemalt 15 päeva jooksul.

*Sinu nimi ja kontaktandmed;

*kaebuse esitamise kuupäev;

*kauba või teenuse puudus;

*ettevõtjale esitatav nõue;

*viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele

Kõik probleemid ja mured lahendame läbirääkimiste teel, kõige lihtsam on meile helistada 53015827 või saata kiri info@bebee.ee (Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Sul õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseameti kaudu tarbijakaebuste komisjoni. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest).

 

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

 • BEBEE SHOP OÜ töötleb Kliendi esitatud isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.
 • Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Kliendilt  e-poe Uudiskirjaga liitumisel ja/või Tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, arvelduskonto number, ostukorvi sisu).
 • Bebee Shop OÜ töötleb Kliendi isikuandmeid Tellimuste täitmiseks (sh Tellimusega seotud teadete edastamiseks), Toodete eest tasumiseks, Toodete kättetoimetamiseks, püsikliendi pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.
 • Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on Bebee Shop OÜ, registrikoodiga 12816089, aadress: Kivimurru 36-10,  11411 Tallinn, Eesti Vabariik.
 • Bebee Shop OÜ ei edasta Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a:

-kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik Toodete Kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks;

-tellimuses sisalduvate Toodete tarnijatele (kliendi nimi ja telefoninumber) Tellimuse täitmiseks ja klienditeeninduse tagamiseks.

 • Kliendi isikandmeid töödldakse üksnes Tellimuse täitmise eesmärgil ning volitatud töötlejad tagavad sama isikuandmete kaitse taseme nagu Bebee Shop OÜ.
 • Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete muutmist või kustutamist, v.a kui seadus sätestab teisiti, pöördudes selleks avaldusega Bebee Shop OÜ poole e-posti aadressil info@bebee.ee.
 • Kui Klient on avaldanud soovi ja andnud nõusoleku Bebee Shop OÜ poolt koostatud uudiskirjade ja/või personaalsete pakkumiste saamiseks, on Kliendil alati õigus võtta tagasi see nõusolek, saates vastavasisulise teavituse Bebee Shop OÜ-le e-posti aadressile info@bebee.ee või vajutades iga e-posti vahendusel saadetud pakkumise juures selleks näidatud lingile.  Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.
 • Kliendil on igal ajal õigus ja võimalus pöörduda oma isikuandmete ülekandmiseks mõnele muule andmetöötlejale pöördudes Bebee Shop OÜ poole e-posti teel. Avaldusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Bebee Shop OÜ tuvastab isikusamasuse ja teavitab ülekandmisele kohalduvatest isikuandmetest.
 • Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (info@bebee.ee/ tel: 53015827).  Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Võid kindel olla, et meie ostukeskkond on turvaline ning me ei edasta Sinu andmeid kolmandatele isikutele.

Nordic Bebee e-poes on kasutusel turvalise makse süsteem, mis ei võimalda tegeleda kaardipettustega.

Nordic Bebee e-poes kauba või teenuse eest maksmisel suunatakse Sind pärast pangakaardi andmete sisestamist internetipanga lehele, kus Sul palutakse makse kinnitamiseks oma isik tuvastada. Selleks tuleb sisestada internetipanga kasutajatunnus, valida autentimisviis ja sisestada parool.
Eduka autentimise korral suunatakse Sind tagasi kaupmehe lehele ja ostutehing jätkub tavapärasel viisil.
Kui autentimine ei õnnestu, tuleb e-poes valida teine maksevahend (mõni muu pangakaart või pangalink).

Kõik lisaküsimused on oodatud info@bebee.ee

Kiireima lahenduse saate helistades tööpäeviti 9.00-16.00 telefonil 53015827

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

MIS ON NORDIC BEBEE?

?

Nordic Bebee on veebipood mis pakub võimalust osta parimat Eesti ja põhjamaade disainerite loodud lastekaupa mugavalt ja turvaliselt ühest kohast. Oleme enda poodi koondanud parimatest parimad Eesti ja Skandinaavia lasteriiete ja -aksessuaaride disainerid ning brändid.

Pakume oma poes kaubavalikut mis on kõrge kvaliteediga ja vastupidav: lasteriiete puhul mängib ju kõige olulisemat rolli see, et toode oleks naturaalne ja nahasõbralik, kuid disainilt äge ja piklupüüdev ning paneks nii lapse kui vanemad särama!

Aga aitab jutust. Vaata meie TOP 12 enimostetud ja -kiidetud toodet siin.

MILLIST KAUPA NORDIC BEBEE POES MÜÜAKSE?

?

 

Nordic Bebee tootevalik koosneb hoolikalt valitud Eesti ja Euroopa disainerite loomingust, kus põhirõhk on Skandinaavia brändidel ning neile omasel käekirjal. Meie e-poest leiad brände nagu Bebe OrganicBreden Kids, Dadamora, GEGGAMOJA, KARLOOVAMimi DisainMonsieur Mini, Sleepy Fox jpt.

Kaupa lisandub pidevalt juurde ja kõige värskema info disaineritest, kelle loomingut meie lehel osta saab, leiad Disainerid lehelt.

KAS NORDIC BEBEE POODI SAAB SOTSIAALMEEDIAS KA JÄLGIDA?

?

Jah! Lisaks armsale veebikodule kus hetkel viibid, on meil oma pesa ka Facebookis, Pinterestis ja lisaks peame ka päris oma blogi.

* Meie pesakast Facebookis

* Loe meie blogi

* Kiika meie ideedepanka Pinterestis

MIDA TEHA, KUI TEKKIS PROBLEEM TELLIMUSE VORMISTAMISEGA?

?

Ära muretse, ükski tellimuse vormistamisega seotud mure ei ole meie jaoks lahendamatu! Võta meiega ühendust telefoni (+372) 53 015 827(Vivian) või e-maili info@bebee.ee teel ning leiame koos kiire lahenduse.

KUIDAS SAAN TELLIMUSE EEST MAKSTA?

?

Tellimuse eest tasumiseks on kolm võimalust:

* pangalingiga

SEB – Märgi makseviisiks SEB ning seejärel ”Esita tellimus”. Sealt suunatakse Sind edasi SEB internetipanka, kus saad oma tellimuse eest tasuda. Pärast makse tasumist vajutage palun nupule ”Tagasi kaupmehe juurde”. Peale tasumist saadetakse Sinu e-posti aadressile tellimuse kinnitus ning arve.

SWEDBANK – Märgi makseviisiks Swedbank ning seejärel ”Estia tellimus”. Sealt suunatakse Sind edasi Swedbank internetipanka, kus saad oma tellimuse eest tasuda. Pärast makse tasumist vajutage palun nupule ”Tagasi kaupmehe juurde”. Peale tasumist saadetakse Sinu e-posti aadressile tellimuse kinnitus ning arve.

LHV Pank – Märgi makseviisiks LHV ning seejärel ”Esita tellimus”. Sealt suunatakse Sind edasi LHV Panga internetipanka, kus saad oma tellimuse eest tasuda. Pärast makse tasumist vajutage palun nupule ”Tagasi kaupmehe juurde”. Peale tasumist saadetakse Sinu e-posti aadressile tellimuse kinnitus ning arve.

* PayPal – Märgi makseviisiks PayPal ning seejärel ”Esita tellimus”. Sealt suunatakse Sind edasi PayPal maksekeskkonda. Seejärel täida vajalikud väljad ning vajuta ”Pay”. Kui sul veel ei ole PayPali kontot, saad selle teha SIIN.

*EveryPay krediitkaardimakse – Märgi makseviisiks EveryPay ning seejärel ”Esita tellimus” . Edasi vajuta nupule ”Maksan kaardiga” ning sealt suunatakse Sind edasi EveryPay maksekeskkonda. Seejärel täida vajalikud väljad ning vajuta ”Maksa” .

* arve alusel

Kasuta just sellist makseviisi, mis on sinu jaoks kõige mugavam. Oleme pingutanud selle nimel, et meie klientide personaalne informatsioon oleks kaitstud, ning et sa ei peaks muretsema oma sisestatud andmete turvalisuse pärast.

KUI KIIRESTI TELLIMUS MINUNI JÕUAB?

?

* Omniva ja Itella SmartPOSTiga jõuab tellimus sinuni Eesti piires alates tellimuse kinnituse saamisest 2-3 päeva jooksul.

Omniva pakiautomaat (3 EUR) – Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 2-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.

Smartpost pakiautomaat (3 EUR) – Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 2-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.

* Rahvusvahelise paki tarneaeg oleneb sihtriigist ning selles osas saab täpsemat infot kui võtad meiega ühendust telefonil (+372) 53 015 827(Vivian) või e-maili info@bebee.ee teel.

Kui tundub, et pakiga läheb kauem aega kui peaks, siis võta meiega ühendust. Otsime plehku pannud paki ülesse ja toome omanikule tagasi. Seni kui ootad, saad sirvida meie BLOGI

MIDA TEHA, KUI TOODE EI SOBI?

?

Mittesobivad tooted on võimalik 14 päeva jooksul sobivate vastu vahetada või tagastada. Anna meile oma ümbervahetamis- või tagastamissoovist teada, kirjutades aadressile info@bebee.ee ning me saadame sulle täpsed juhised, kuidas seda teha.

Muide selle ajaga, kui sina siin meie KKK-d oled lugenud, oleme meie juba poodi uut ja lahedat kaupa juurde lisanud.  Tule ja viska sellele pilk peale SIIN

MILLINE ON NORDIC BEBEE TOOTEVALIKU KOOSTAMISE PÕHIMÕTE?

?

Oma tootevalikut tehes lähtume kahest põhimõttest:

 1. Lapsed peaksid kokku puutuma võimalikult nahasõbralikest materjalidest valmistatud toodetega;
 2. Üks hea toode peab olema ägeda disaini ning suurepärase kvaliteediga.

KAS KAUPA ON VÕIMALIK TELLIDA KA VÄLISMAALE?

?

Jah. Toimetame paki sinuni asukohast sõltumata. Isegi kui elad Kurrunurruvuti saarel või Lapimaal. Välismaale paki tellimise kohta saad kõige täpsemat infot, võttes meiega ühendust telefoni (+372) 53 015 827 (Vivian) või e-maili info@bebee.ee teel.

Vaata poodi ja vali endale midagi vahvat välja! Kauba postitamine jäta meie mureks.

KUI MA EI LEIA TOODET POEST, SIIS KAS SEDA EI TULEGI ENAM MÜÜGILE?

?

Pingutame selle nimel, et kaubavalik meie poes oleks lai ja vikerkaarevärviline. Aga kuna tegu on piiratud kogustega, siis kahjuks saavad tooted vahel otsa. Kui sind huvitab mõni kindel toode, siis saada e-mail soovitud tootega aadressile info@bebee.ee. Teeme kõik, et see toode sinu jaoks hankida ning enamasti oleme sellistele palvetele saanud vastata rõõmusõnumiga.

Lisame pidevalt juurde uut kaupa, nii et ehk leiad midagi ka SIIT

TAHAN SAADA NORDIC-BEBEE KOOSTÖÖPARTNERIKS. KELLE POOLE PEAKSIN PÖÖRDUMA?

?

Kas oled disainer ja soovid pakkuda oma tooteid meie poodi müügile? Väga tore! Kohtume alati rõõmuga uute disaineritega kellega koostöös Nordic Bebeele värskust ja värve lisada ning oma klientideni parimat Eesti disaini tuua. Kirjuta palun Vivianile aadressil vivian@bebee.ee.

Ah et tegeled hoopis mõne muu tegevusalaga? Veel parem! Erisuguste koostööpartneritega kampaaniate ja ideede elluviimine meeldib meile ka väga. Kirjuta palun aadressil info@bebee.ee.