Meist

Nordic Bebee on e-pood lapsevanemale, kes hindab oma laste riietamise ja nende toa sisustamise juures eelkõige kvaliteeti, mugavust ning skandinaavialikult puhast ja unikaalset disaini.

Meie soov on muuta lastekaupade soetamine võimalikult mugavaks ning rõõmu pakkuvaks kogemuseks. Oleme koondanud oma e-poodi hoolikalt tehtud valiku põhjamaiselt ägeda disainiga lasteriietest, mänguasjadest ja sisustuselementidest. Esindatud on nii tunnustatud kodumaiste disainerite looming kui ka mujal maailmas laineid löövad brändid.

Brändide valimisel on meil kolm kindlat kriteeriumit: disain olgu äge, materjalid nahasõbralikud ning loodus võimalikult palju säästetud.  

NORDIC BEBEE LUGU


blogi1
Nordic Bebee looja Vivian leidis ennast esimese poja sünni järel paljudele lapsevanematele tuttavast olukorrast. Lasteriideid on küll võimalik internetist osta, kuid tihti jätab soovida üks kolmest – toodete kvaliteet, väljanägemine või see äge x-faktor disainis, mida sooviksid lapsele pakkuda. Nii otsustaski Vivian võtta asjad enda kätesse ning poja Klausi ja Eesti Kunstiakadeemia moeõpingute kõrvalt luua lasteriiete e-poe, mis vastaks nii tema, kui ka (nagu hiljem selgus) paljude teiste lapsevanemate ootustele. Sündis Nordic Bebee – e-pood lastele ja nende vanematele, kes tunnevad rõõmu kvaliteetsetest ja ägedatest lasteriietest ning vastutustundlikest brändidest.

 

 

MILLE EEST NORDIC BEBEE SEISAB?

Skandinaavialikul lihtsusel ning kvaliteedil põhinev tootevalik lähtub põhimõttest, et ägedad ja stiiliga riided pakuvad rõõmu tervele perele. Kuigi kiirmood on tänapäeval lihtsasti kättesaadav mugavuskaup, siis oleme kindlad, et erilise käekirjaga ning hoolega valmistatud riided lisavad lapse kasvamisele käega katsutavat ning silmaga nähtavat kvaliteeti. Ühtlasi võimaldab kombinatsioon stiilsusest ning keskkonnasõbralikkusest näidata positiivset eeskuju paljudele lapsevanematele ning toetada lapse heaolust lähtuvat mõtteviisi.

 

Milliseid brände ja tooteid Nordic Bebee poest leiab?

Nordic Bebee tootevalik koosneb hoolikalt valitud Eesti ja Euroopa disainerite loomingust, kus põhirõhk on Skandinaavia brändidel ning neile omasel käekirjal.
Meie e-poest leiad brände nagu Dadamora, Breden Kids, Mimi Disain, Annalutter, GEGGAMOJA, Monsieur Mini jne.

Brändide valimisel on meil kolm kindlat kriteeriumit: disain olgu äge, materjalid lapsesõbralikud ning loodus võimalikult palju säästetud.  

 

Kui soovid meie tegemistest rohkem lugeda, siis külasta Nordic Bebee lastemoe blogi. Seal kirjutame maast ja taevast, lisaks anname praktilisi nõuandeid ja põnevaid kingiideid, teeme intervjuusid disaineritega kelle loomingut müüme ja palju muud.

P.S. Liitu meiega Facebookis!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Sinu sõnum on kätte saadud. Aitäh.

Saada meile kiri läbi selle ankeedi või vaata Korduma Kippuvaid Küsimusi, seal võib olla sinu küsimusele juba vastatud.
Küsimusi ja ettepanekuid saad edastada meile ka telefoni ja e-maili teel. Või siis poetades need meie Facebooki lehele.
Kui oled juba meie klient, siis on meil väga hea meel, kui annad meile teada, kuidas tellimusega rahule jäid.
Telefon: (+372) 53 015 827 (Vivian)
E-mail: info@bebee.ee
Facebook: shopbebee