Pildil olen mina (Vivian, Nordic Bebee eestvedaja) koos Feliksiga 3 nädalat peale pisikese sündi siia maailma (08.08.2018).


Armas lugeja! Kui oled juba Nordic Bebee e-poega varem kokku puutunud, siis tead, et meie eesmärk on tekitada rõõmu nii sulle kui ka su lapsele kvaliteetsete ja ägedate lasteriietega, mis on loodud vastutustundlike brändide poolt nii Eestis kui Skandinaavias.

 


Brändide valimisel oleme konkreetselt paika pannud 3 kriteeriumit:

1. Disain olgu äge
2. Materjalid nahasõbralikud
3. Loodus võimalikult palju säästetud

Tänu nendele kriteeriumitele oleme võitnud paljude klientide südamed, sest seisame õige asja eest. Nii et suur suur aitäh teile selle eest!


Kuid on ĂĽks asi, millele oleme senise ajaloo jooksul vähe tähelepanu pööranud – heategevus.


Mitme aasta jooksul on minu kui Nordic Bebee eestvedaja postkasti potsatanud kirju erinevatelt MTÜ-delt, et teha koostööd. Seni on see jäänud mõttetasandile, aga nüüd mõned nädalad enne minu teise lapse sündi otsustasime, et teeme koostööd MTÜ-ga Enneaegsed lapsed.


 

 Miks enneaegsed lapsed?

Olgu alustuseks öeldud, et minu mõlemad lapsed on sündinud õigeaegselt ja ma ei kujuta ette, mida võivad tunda need vanemad, kelle laps on sündinud enneaegselt, kuid mind pani tõsiselt mõtlema MTÜ Enneaegsed lapsed asutaja Kristeli kogemus:

“Enneaegse lapse sünd on ootamatu ja tekitab vanemates palju küsimusi ja muresid. Minu laps sündis sügavalt enneaegsena kaaludes kõigest 800 grammi. Esimesed kolm kuud me elasime teadmatuses ja päev korraga – lapse seisund oli väga raske ja kriitiline. Sel hetkel tundsin ma end väga üksikuna ja elasin pidevas süütundes. Kui laps sai ühe aastaseks, hakkasin ma mõtlema, et kuidas muuta raske kogemus veidi paremaks? Kuidas vähendada süütunnet? Kuidas öelda vanematele, et sa ei ole üksi? Rääkisin sellest soovist ka teistele enneaegsete laste vanematele ja nii sündis MTÜ Enneaegsed lapsed.”
Kristel Kukk, MTĂś Enneaegsed lapsed asutaja

 Lisaks toon välja mõned faktid enneaegselt sündinud laste kohta:

1. Enneaegne on laps, kes on sündinud pärast 22, aga enne 37. täis rasedusnädalat.
2. Enneaegsetena sĂĽnnib Eestis 5-7% lastest.
3. Väga väikesi enneaegseid (sünnikaal alla 1500g; sündinud enne 32. rasedusnädalat) on Eestis umbes 1% kõikidest sündidest.
4. Väga väikese sünnikaaluga vastsündinutest on praegusel ajal ellujäämisvõimalus umbes 70 protsendil.

 


 Miks on -0% kampaania nii oluline?

Kampaania “Lasteriided -0%” sai loodud just sellepärast, et toetada ja tõmmata tähelepanu MTÜ-le Enneaegsed lapsed, kelle suurim soov on, et enneaegse lapse vanemad ei tunneks end üksildasena sel keerulisel ajal. Lisaks väikeste enneaegsete laste esimeste elunädalate tervisehäired võivad vajada pikka ravi, mõned probleemid ilmnevad aga alles imiku- või lapseeas. Vastutustundliku ettevõttena soovime olla abiks, annetades iga vähemalt 50 € ostu puhul 5 € organisatsioonile, kes aitab nende probleemidega tegeleda.

 


Mis kasu saad Sina kliendina?

Jah, tõsi on see, et 0% allahindluse puhul on toote hind oodatust kallim, sest paljud armsaks saanud kliendid on meil harjunud allahindlustega, kuid oleme otsustanud, et 1 kord aastas teeme -0% kampaania, et olla toeks neile, kes seda tõesti vajavad.

 


Lisakasuna loosime kampaanias osalejate vahel esmakordselt välja 10 kuldliiget:

– 1 aasta jooksul kõik tavahinnaga tooted -20%
– eripakkumised kuni -50% ainult kuldliikmetele.

Ja mõnikord on lihtsalt nii, et Sinu tegelik kasutunne seisneb selles, et tahad tunda ennast kasulikuna, sest et mis teed teistele, teed eelkõige iseendale. Jagamisrõõm on kõige suurem rõõm.


Kuidas Sina saad oma panuse anda?
Kui teed ostu summas vähemalt 50 €, siis annetame sellest 5 € MTÜ-le Enneaegsed lapsed. Ja meie postituste jagamine Facebooki lehel aitab ka suurepäraselt kaasa, et kampaaniale tähelepanu tõmmata.

Kampaania on kestnud üle kahe nädala ja siiani on tehtud kolm ostu, mis on ületanud 50 €.

Aitäh toetamast:
Tiia M.
Triinu L.
Marju I.

 


 

Kampaania kehtib kuni 10.09.2018 (esialgselt oli planeeritud kuni 15. septembrini)

Anna oma panus:


Kui sul on huvi lähemalt tutvuda MTÜ Enneaegsed lapsed visiooniga, siis seda saab teha siin:
https://enneaegsedlapsed.ee/

Aitäh!
Sinu Vivian