Ukauka

 

Ukauka märgiga lasterõivad sünnivad vabakutselise disaineri Anu Reinu loominguna meie oma väikesel Eestimaal, metsaveerel. Tema inspiratsioon tuleb lapsepõlve võlust, vihmasabina kõlast ja värske muru lõhnast. Ukauka lapsed sõbrustavad oravatega, kauplevad männikäbidega ja valitsevad oma mängumaad oksast võlukepikesega. Ukauka meeskonda ühendab mõte, et tegelikult ei ole üldsegi vahet, kui suur sa oled, vaid loeb kui suurelt sa unistad. Just see loomulikkus olla täpselt selline nagu oled, ongi väikeste laste suures maailmas nii võluv.

 

Ukauka tooted on loodud lastele vanuses 3 kuni 8 aastat (suurused 98 kuni 128). Need Eestis disainitud ja toodetud laste kergrõivad sobituvad kokku nii üksteise kui ka erinevate aastaaegadega ning pakuvad püsimoodi omapalgeliste disainrõivaste näol mitmeks hooajaks.
Ukauka disaini käekiri on põhjamaiselt tagasihoidlik, praktiliste ja ajatute põhilõigete ning sisaldab veetlevate detailide mängu. Toonidest on armastatud looduse mahedad värvid. Mustritest eelistatud lihtsad, tihti hoopis ühetoonilised kangad.

 

Anu looming on alguse saanud just väikestele tüdrukutele õmmeldud kleitidest ning kleidid ongi Ukauka eripäraks ja uhkuseks. Need peavad igale väikesele printsessile kohaselt olema näitamisväärsed ja keerutamiseks kõlbulikud – et tädid tänaval ohhetaksid ja noored naised tunneksid kadedust.

Et aga pidukleit napist kandmisest kapis ootamatult väikseks ei jääks, on Ukauka kleidid loodud ka igapäevasemaks kasutamiseks.

 

Share

TEISED DISAINERID

Vasta

-10% Sinu esimeselt ostult
Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma esimeselt ostult -10% soodustust. Lisaks oled alati kursis parimate pakkumistega!