Raspberry Republic

Raspberry Republic on Rootsi-Poola pereettevõte, mis sai alguse 2016. aastal.

Raspberry Republic toodab loomingulistes ja värvilistes mustrites kõrge kvaliteediga lasteriideid. Kasutatakse ainult parimat tüüpi GOTS orgaanilist puuvilla. Inspiratsiooni saadakse Poola lopsakast floorast ja faunast ning Skandinaavia disainist. 

Raspberry Republicu jaoks on väga oluline meid ümbritsev keskkond ja seetõttu on kõik nende tooted valmistatud GOTS sertifikaadiga mahepuuvillast. Orgaanilise puuvilla kasvatamine nõuab vähem ressursse ja on mürgivaba, mistõttu on see säästlikum valik kui traditsiooniline kasvatamine.

GOTS sertifikaat ei jälgi ainult, et tekstiilide tooraine oleks ökoloogiliselt puhtalt kasvatatud, vaid tagab ka, et kogu tootmisprotsess puuvillast kuni müügiks valmisoleva kangani oleks toimunud keskkonda säästvalt ja kõrgeid sotsiaalseid kriteeriumeid järgides.

Kõik Raspberry Republic tooted on disainitud, trükitud ja toodetud Euroopas, Poolas, mis tähendab, et RR loojatel on täielik kontroll selle üle, mis toimub ja seega saavad nad tagada, et kõik RR riided on valmistatud õiglastel töötingimustel.

Share

TEISED DISAINERID

Vasta