Nordic Unicorn

See põhjamaine ükssarvik sündis ideest luua pisikestele põnnidele midagi sellist, mis rikastaks nende fantaasiamaailma ja muudaks lapsepõlve veelgi imelisemaks. Sellest mõttest ajendatuna valmisid esimesed tipitelgid. Need on kohaks, kus väiksemad beebid saavad soojal suvepäeval mõnusalt õhuvanne võtta, kartmata, et päike neid liialt paitab või suuremad lapsed heiata oma lemmik raamatute ning kaisumõmmiga uusi seiklusi avastama. Nii nagu üks ükssarvik, on ka meie tipitelgid loodud kõrgeks fantaasialennuks läbi lapsepõlve!

Aga nii nagu kasvab üks väike inimene, kasvab ka minu ükssarvik. Tipitelke täiendavad pehmed alustekid ja padjakatted, mis kokku moodustavad komplektse terviku. Ükssarviku kõige uuemaks tooteks on armsad Hoidja-paelad. See toode sündis puhtast vajadusest muuta elu väikese põnniga mugavamaks. Lapsed ise ongi kõige paremad õpetajad. Peale seda, kui minu pisike preili viskas jalutuskäigu ajal vankrist välja oma kõige olulisema kaisulooma ja see kadus, siis soovisin, et oleks miski, mis hoiaks kallid asjad alati lähedal. Nii sündiski Hoidja-pael, millel on peale selle ühe, veel mitmeid erinevaid funktsioone. Ja ikka selleks, et nii lapse, kui vanema elu seeläbi lihtsamaks ja rõõmsamaks muuta!

Minu kogemus näitab, et ideedel on kombeks paljuneda. Seepärast ootan soodsaid tuuli, mis siin Pärnus ikka ja jälle puhuvad ning lasen uutel mõtetel ning ideedel sündida.

 

Share

TEISED DISAINERID

Vasta

-10% Sinu esimeselt ostult
Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma esimeselt ostult -10% soodustust. Lisaks oled alati kursis parimate pakkumistega!