Nannipung

 

Nannipunga teekond sai alguse viis aastat tagasi esiklapse sünnist, kellele vanaema suure hoole ja armastusega kaunist käsitööd meisterdas.

Peagi haaras mind ennast kudumisvaimustus ning loomise võrratu maailm. Mina, kes ma kuduma õppisin viie aastaselt, avastasin maailma, kus ei ole piire. Teiste kirjutatud juhendid asendusid paberi ja pliiatsiga. Minust endast sai looja ja juhendite autor oma käsitöömeistritele.

Hariduselt olen tehnika eriala inseneri diplomiga ning suuresti selle mõjul on Nannipunga toodete põhirõhk mudeli tegumoel – see on kogu toote alustala. Suurepärane käsitöö toode on valminud võimalikult väheste õmblustega, toote suurus on täpselt paigas ning igal mudelil on ka piisvalt kasvuvaru sisse arvutatud. Kudumite puhul pean eriti vahvaks, et need kasvavad koos lapsega ja tegelikult saab kõiki suuruseid kanda kauemgi kui suurusnumber ette näeb.

Nannipunga toodetes on alati värvi ja vahvaid detaile. Lapsed on elurõõmsad ja säravad ning seda võiks väljendada ka nende riietus. Samas värvid ei tohiks käsitööst üle voolata, vaid tõstma esile meisterlikku teostust ja looduslikke materjale. Sellest tulenebki nannipungilik põhjamaiselt šikk disain, mida on vürtsitatud just parajas koguses lapselike nüanssidega.

Tere tulemast Nannipunga maailma!

 

 

Share

TEISED DISAINERID

Vasta

-10% Sinu esimeselt ostult
Liitu meie uudiskirjaga ja saad oma esimeselt ostult -10% soodustust. Lisaks oled alati kursis parimate pakkumistega!