Mimi Disain

Mimi Disain sai alguse 4 aastat tagasi kui kaks noort ema Irene Taal ja Merilin Neering  tõdesid, et praktiliselt võimatu on leida kaubandusest ägedaid lasteriideid. Eriti keeruline oli saada poisteriideid, mis oleks isikupärased ja ega tüdrukute riietega palju lihtsam olnud.

Esimesed katsetused sai tehtud re-use põhimõttel isade triiksärkidest tehtud jumpsuite’ga, mis osutusid väga populaarseks. Sellele järgnesid tüdrukute kleidid, pluusid, poiste püksid.

Kuna nõudlus Mimi lasteriiete järele üha paisus, siis kasvas algselt ise välja mõeldud, lõigatud ja õmmeldud kodus, õhtuti tegemisest õige pea täiskohaga töö.

Täna valmistab Mimi Disain väikeseeriatena poiste ja tüdrukute riideid alates beebidest lõpetades teismelistega. Valikus on poiste ja tüdrukute jumpsuite’d, body’d, pluusid, püksid, dressid, joped, mantlid, mütsid sallid. Lisaks tüdrukutele kleidid, seelikud, tuunikad.

Aeg- ajalt rõõmustatakse ka emmesid naiste kleitide ja mantlitega, et emmed saaks sama ilusad olla kui tütred.

Mimi Disain kasutab võimalikult palju looduslikke kangaid ja võimalusel ka orgaanilist kangast. Meie eesmärk on pakkuda täiskasvanute moest inspireeritud lasteriideid, mis on kvaliteetsed ja mugavad kanda.

 

Ja tegelikult ei olegi suuresti asi meis, vaid hoopis Sinus!

Poisid ja tüdrukud vanuses 0-10 aastat- just Sulle mõeldes see kõik sünnibki.

Kõik Mimi lasteriided on disainitud ja valmistatud Eestis

 

Share

TEISED DISAINERID

Vasta

2017 BEBEE.EE