KARLOOVA

Kõik Karloova tekstiilist tegelusasjad on valminud käsitööna Tartu südames, Karlova linnaosas. Lähtume tooteid luues eelkõige beebidest ja soovist iga tootega nende arengut toetada ning stimuleerida.

Karloova tekstiilist tegelusasjad  toetavad lapse arengut  tema esimesel eluaastal  aidates läbi kujundite näha ruumilist maailma. Meie eesmärgiks on ergutada väikelapsi märkama detaile, et arendada ruumilist mõtlemist ja taju. Ruutudest, ristkülikutest, ringidest ja kolmnurkadest moodustub meid ümbritsev tuttav maailm, mille detaile on vaja ainult märgata! Karloova tegelusasjad on valmistatud seda põhimõtet silmas pidades ja
nii on ka meie tegelustekkidel näha majakujutis ehk kodu, kus kõik alguse saab. Kõik esemed jutustavad koduga seotud lugusid ja annavad seeläbi loovuse arengule ja mängule hoogu.

Meile on oluline, et tooted oleksid lastele ohutud, seega on meie toodetel peal CE-vastavusmärgis, mis kinnitab, et mänguasi vastab kõigile kohaldatavatele Euroopa Liidu ohutuseeskirjadele. Meie kangad on kootud Eestis ning omavad GOTS sertifikaati ehk on ökoloogilisest puuvillast. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses suurte rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Puidust elemendid on vahatatud spetsiaalse vahaga, mis on sobilik laste mänguasjadele (sülje ja närimiskindel).

Valmistame oma tegelusasju suure hoole ning armastusega ja koostöös laste füsioterapeudi Maarja Sädega.  Kõik Karloova tegelusasjad on valminud  Maarjaga tihedas koostöös ja tänu sellele on iga asi kindla funktsiooniga. Tegelusasjad arendavad Sinu beebi peenmotoorikat, silm – käsi – suu koordinatsiooni ning ergutavad nägemis – ja kuulmismeelt.

Share

TEISED DISAINERID

Vasta