HEBE

HEBE beebi- ja lasteriiete bränd on loodud Riias, Lätis. Nende disaini ja riiete märksõnadeks on lõbusus, kujutlusvõime, mugavus ja kvaliteet. HEBE loodi eesmärgiga luua kvaliteetseid lasteriideid ning samas muuta ka maailma paremaks kohaks. Pidades oluliseks eetilist tootmistsüklit, sotsiaalset ja keskkonnavastutust, ei tee nad kunagi mööndusi oma väärtushinnangutes ning tootmises.  Kõige olulisem on pakkuda lastele ainult parimat!

HEBE pakub mugavaid ja mängulisi, suurepärase kvaliteediga disainerrõivaid, mis on toodetud kõige armsamatele poistele ja türdukutele vanuses 0-12A. Särgid, pusad, retuusid, seelikud, kleidid, bodyd jne on kaunistatud HEBE signatuur printidega – käsitsi joonistatud illustratsioonidega. Kvaliteetsed materjalid ja hea disain tagab, et toode ei “laguneks” ja kulumine oleks minimeelne – et seda saaks anda ka edasi kas sugulastele või tuttavatele! 🙂

HEBE brändi loojatel on ka üks teine väga suur soov lisaks kvaliteetsete lasteriiete loomisele – muuta maailm paremaks kohaks! Oma kollektsiooniga “Jalajälg” juhib bränd tähelepanu suurematele ülemaailmsetele probleemidele, nagu ohustatud loomaliigid ja ka globaalne soojenemine.
HEBE teeb koostööd World Wildlife Fund‘ga ja üks osa kolletsioonide müügiga teenitud tulust annetatakse fondi tegevuse toetuseks.

 

 

 

Share

TEISED DISAINERID

Vasta