GEGGAMOJA

Geggamoja on Rootsi bränd, mis on üks tuntuimatest orgaaniliste beebiriiete tootjatest Skandinaavias. Nende eesmärgiks on toota riideid, mis näevad head välja, on praktilised, mugavad ja lapsele ohutud. Geggamoja peab oluliseks säästlikku tootmist, nad valivad väga hoolikalt ja kontrollivad pidevalt nende riiete valmimiseks kasutatavate materjalide tootmist. Materjali ja riiete tootmisel on tohutult suur mõju kogu meie keskonnale ning Geggamoja on sellest vägagi teadlik. Geggamoja riiete tootmisel on kasutatud loodussõbralikke materjale ning riietel on GOTS sertifikaat. Orgaanilisi ning loodusõbralikke riideid valides kaitsed Sa lisaks oma lapsele ka meie elukeskkonda, loomi ja inimesi, kes töötavad puuvillatööstustes.

GEGGAMOJA eesmärk on luua stiilseid, praktilisi ja mugavaid riideid. Vahvad detailid muudavad lihtsad püksid, särgi või bodi unikaalseks ja ägedaks. Enamik GEGGAMOJA tooteid on unisex ja sobivad nii poistele kui tüdrukutele.

GEGGAMOJA eesmärk on saada Rootsi kõige keskkonnasäästlikumaks ettevõtteks. Üle 80% GEGGAMOJA toodetest on valminud säästlikest materjalidest.

Share

TEISED DISAINERID

Vasta